WiFi a WiMAX antény

DCom nabízí širokou nabídku antén pro bezlicenční pásmo 2400MHz a 5600MHz a také pro licenční pásmo 3500MHz. Nabídka je postupně rozšiřována a upravována dle požadavků trhu.

Při výrobě je dbáno na dodržení parametrů, především PSV, každá anténa je měřená a kontrolována. Konstrukce je navržená tak, aby byl optimální zisk a směrový diagram. DCom disponuje pracovištěm pro měření zisku a směrového diagramu.

Komunikace s předními odběrateli pomáhá vylepšovat uchycení a celkovou kontrukci. Nabízíme i některé bezkonkurenční „vychytávky“ jako je například polohovací úchyt. Kvalitní provedení umožňuje snadnou montáž a vykazuje odolnost vůči atmosférickým vlivům.

Nabídka zahrnuje směrové, sektorové, panelové a všesměrové antény. Směrové, tedy parabolické, lze objednat s radomem nebo límcové. Radom chrání před sněhem a límcové jsou odolné proti rušení při montáži více antén na jeden stožár.

Více informací a aktuální nabídku všech antén, včetně možnosti objednání, naleznete na našem e-shopu www.wifi-obchod.cz.