DCom, spol. s r.o. – profil společnosti

Společnost DCom, spol. s r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti komunikačních technologií se zaměřením na profesionální radiokomunikační systémy a řešení už od roku 1994. V této souvislosti zajišťujeme veškeré služby od projekce, přes specializovaný vývoj, systémové integrace, výrobu, montáž a dlouhodobý servis dodaných systémů. Pro naše zákazníky zajišťuje komplexní dodávky bezpečnostních systémů včetně kamerových systémů, EPS, EZS a počítačových sítí. Naší mateřskou společností je společnost AŽD Praha,s.r.o., významným dodavatelem technologických celků v oboru zabezpečovacích, sdělovacích, řídicích a komunikačních technologií dopravní infrastruktury. Důležitým trhem pro naše výrobky je železniční infrastruktura. V oblasti obchodu jsme partnerem několika významných zahraničních společností. Hlavním zahraničním partnerem je společnost Hytera, která je druhým největším světovým výrobcem profesionální radiokomunikační techniky.

Základní data

  • Společnost založena 1994
  • Roční obrat 150 mil. Kč
  • Hlavní zaměření návrh a dodávky radiokomunikačních technologií
  • Společnost má zavedeny a certifikovány standardy pro řízení jakosti dle ISO 9001, enviromentálního managementu dle ISO 14001 a řízení bezpečnosti ochrany při práci ISO 45001
  • Společnost má zaveden systém pro práci s utajovanými skutečnostmi dle požadavků NBÚ
  • Mateřská společnost AŽD Praha, s.r.o.
  • Počet zaměstnanců 35

Kdo jsme?

Nabízíme uživatelům komplexní řešení a profesionální služby v oblasti radiokomunikačních technologií už 29 let.

Vlastní vývoj, systémové integrace

Integrujeme komunikační technologie světových výrobců a vyvíjíme vlastní produkty přizpůsobené požadavkům zákazníků. Vyvíjíme dispečerské systémy, telemetrické aplikace, anténní systémy i drážní zařízení. Naše společnost je členem DMR asociace.

Dodávky komunikačních a bezpečnostních systémů

Nabízíme komplexní řešení v oblasti komunikačních a bezpečnostních systém systémů od návrhu, projekce, realizace a dlouhodobé údržby. Dodáváme infrastrukturu, koncová zařízení a aplikace. Systém přizpůsobujeme požadavkům zákazníků

Firma DCom nabízí zákazníkům komplexní služby. Vyvíjíme vlastní produkty a řešíme systémové integrace. Zajišťujeme návrh a výstavbu komunikačních a bezpečnostních systémů,

Obchod, distribuce, služby

Zastupujeme významné zahraniční společnosti na trzích České republiky a Slovenska a distribuujeme jejich produkty. Investujeme do marketingu a propagace.

Výroba

Vyrábíme speciální vlastní komunikační zařízení, dispečerské terminály, antény, telemetrické jednotky. Máme zavedený integrovaný systém řízení dle norem ISO.

Produkty a řešení

Nabízíme komplexní komunikační a bezpečnostní řešení přizpůsobené požadavkům zákazníka

Integrujeme digitální a analogové komunikační technologie, vyvíjíme a vyrábíme speciální produkty pro komunikační systémy a nabízíme špičkové produkty světových výrobců a poskytujeme technickou podporu a servis zákazníkům v České republice a na Slovensku.

Systémové integrace

Propojujeme digitální a analogové komunikační systémy a nabízíme integrovaná dispečerská řešení

Propojuje digitální a analogové komunikační systémy a nabízíme integrovaná dispečerská řešení

Komunikační systémy

Dodáváme komplexní řešení Hytera pro profesionální rádiové sítě založené na standardech DMR a TETRA

Dodáváme profesionální komunikační systémy pro digitální radiové sítě DMR a TETRA

Speciální produkty

Vyvíjíme komunikační řešení a specializované produkty založené na technologii VoIP. Vyrábíme vlastní antény a VF techniku.

Náš průvodce laboratoří Milan Barvíř

Radiostanice a příslušenství

Dodáváme, zajišťujeme distribuci a servis produktů Hytera, Alfatronix, Polomarconi, Teltonika,Savox

Společnost DCom je oficiální distributor pro radiostanice a vysílačky značky Hytera

Profesionální služby

Naše společnost zaměstnává zkušené odborníky v oboru a jsme proto schopni našim zákazník poskytnout profesionální služby o návrhu řešení, přes realizaci až po zajištění záručního i pozáručního servisu.

Projekce

Zajistíme projektovou přípravu pro radiokomunikační infrastrukturu, zpracujeme digitální modely pokrytí, zajistíme povolení k provozu rádiové sítě

V rámci přípravy projektu připravíme model pokrytí plánované radiové sítě a vybereme vhodné lokality pro základnové stanice

Měření

Na základě požadavku zákazníka mohou naši technici ještě před výstavbou infrastruktury radiové sítě provést kontrolní měření pokrytí zájmové oblasti signálem plánované radiové sítě.

Nabízíme měření pokrytí zájmové oblasti signálem radiové sítě

Instalace

Naši technici mají veškerou potřebnou kvalifikace, školení a vybavení, aby jsme mohli realizovat instalace ve vysoké kvalitě. Kromě radiokomunikačních systémů dodáváme i kamerové systémy, systémy EPS a EZS a počítačové sítě.

Technici společnosti DCom jsou připraveni instalovat radiové sítě, kamerové systémy, bezpečnostní systémy EPS a EZS ve vysoké kvalitě

Servis

Pro námi realizované systémy zajišťujeme profesionální záruční a pozáruční servis dle požadavků zákazníka včetně zajištění servisní pohotovosti. Naše servisní středisko zajišťuje autorizovaný servis pro radiostanice Hytera a dalších výrobců, které dodáváme.